Bültenler

Yeni Renault Clio Türkiye'de tanıtıldı

AA

Bursa OYAK Renault fabrikalarında üretilen yeni Renault Clio, etkileyici ışık imzası, dijital ön konsolu ve sportif Esprit Alpine donanım seçeneğiyle eylül ayında Türkiye'de satışa sunulacak

Otomobile hem zam hem sıra parası geldi

Haber7
Sıfır otoda vatandaşın çilesi bitmiyor. Piyasada 'araç yok' algısı yaratan bayiler şimdi de müşteriden 'sıra parası' istiyor. 5 ay sonra gelecek araç için kimi bayi 50 bin TL, kimi 100 bin TL 'sıra parası' alıyor.

Porsche'nin elektrikli hiper otomobili ile tanışın: Mission X!

insideevs.com.tr

Alman denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Porsche, 75. yılını muhteşem bir sürpriz ile kutladı. Daha önce "Mission E" konsepti ile Taycan'ın ateşini yakan üretici, bu kez de bizleri "Mission X" isimli elektrikli hiper otomobili ile tanıştırdı.

Alfa Romeo modelleri piste çıktı

Carmedya.com

Alfa Romeo’nun ürün gamındaki tüm modeller, Intercity İstanbul Park’ta düzenlenen özel bir organizasyonla müşteriler ve basın mensupları tarafından test edildi.

BMW’nin yeni nesil satış konsepti mağazası Bodrum’da!

Carmedya.com

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin Retail Next konsepti çerçevesinde geliştirdiği yeni nesil satış noktası BMW Pop-up Store Bodrum’un en prestijli otellerinden Mandarin Oriental Bodrum’da açıldı.

Türkiye’de elektrikli araç satışları yüzde 251 yükseldi

cnnturk

Türkiye’de bataryalı elektrikli araç satışları 2023'ün ilk çeyreğinde bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 251 yükseldi. Avrupa’nın en büyük beş pazarı olan Fransa, Almanya, İtalya, İspanya ve İngiltere’de ise aynı dönemde kıyasla yüzde 26 artış görüldü.

Honda, yeni kompakt SUV modeli Elevate'i tanıttı

Donanım Haber

Japon otomotiv devi Honda, küresel ürün gamına yeni bir SUV model ekledi. Honda Elevate adı verilen yeni model Hindistan'da üretilecek ancak yakın gelecekte başka ülkelerde de satışa sunulacak.